RoyalZone™ Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoyalZone™ Satu Mare


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ne trebuie Server

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
k1CkK>
n00b
n00b



Mesaje : 5
Data de înscriere : 14/02/2009

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 6:43 pm

Fatalyty.ne trebuie neaparat un SERVER..de nu ce rost are?da eu voi continua cu tine;)
Sus In jos
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 7:08 pm

am vb cu unu si dak reusim ce neam propus de maine vom avea si server Very Happy:D
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
Vizitato
Vizitator




Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:17 am

sall ... man cautati hosting profesional pana va faceti pc bun si dupaia puteti tine voi sv ...


P*S luativa domeniu .ro
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:22 am

da chiar...ar cam trebui un sv....maine sa speram k rezolvati ce vati propus....cine nu are pc-u bun?
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:25 am

funzor mi se pare Very Happy:D:P) eo il am super bun!!SmileVery Happy
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:27 am

aoloooooo....nasol dal il are slab....si al meu e super bun....lui ii trebuia unu mai bun...Wink....ce mai stiti despre aparitia serverului?Very Happy Laughing Laughing
Sus In jos
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 3:08 pm

da hai ziceti platiti voi hostul?X(
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
Vizitato
Vizitator




Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 7:00 pm

fatality ... nu te ambala tati ... e greu cand ai un sv nou crede-ma ca stiu foarte bine ... o sa iti trebuiasca vreo 100 ron pe luna sa ai ... si net bun ... eu aveam sv hostat la GamesZone si dadeam 750 RON pe luna cu 24 de sloturi si era destul de putin ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ne trebuie Server Empty
MesajSubiect: Re: Ne trebuie Server   Ne trebuie Server Icon_minitime

Sus In jos
 
Ne trebuie Server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament Server!
» Noul server !!
» Status Server !!
» ANUNT!:Server-ul va fi deschis!
» Informatii despre server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoyalZone™ Satu Mare  :: RoyalZone™ :: Anuntzuri!-
Mergi direct la: