RoyalZone™ Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoyalZone™ Satu Mare


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bancuri by Freaca:)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 11:17 pm

1.Bancuri cu doctori:
Doctorul american spune:
- La noi, in America, medicina e asa de avansata ca scoatem un rinichi de la unu' il transplantam la altu' si dupa 6 saptamani ala deja isi cauta de lucru! Doctorul german raspunde:
- E nimica toata, la noi, in Germania , scoatem un plaman de la unu', il transplantam la altu' si dupa 4 saptamani ala deja isi cauta de lucru! Doctorul rus spune:
- Nici asta nu-i mare scofala; la noi, in Rusia, scoatem 1/2 de inima de la unu', o transplantam la altu' si dupa 2 saptamani amandoi deja isi cauta de lucru! Se ridica doctorul roman si raspunde:
- N-avem ce sa comparam, toti sunteti inapoiati fata de noi. La noi, in Romania, am luat unul fara creier si fara inima, l-am pus ministru de finante si acum toti isi cauta de lucru...
2.Bancuri cu blonde:
O blonda la judecata de apoi e intrebata de Dumnezeu:
- Ai pacatuit?
- Nu.
- Ai baut?
- Nu.
- Ai fumat?
- Nu.
- Ai preacurvit?
- Nu.
- Bine. Petre, ada o pereche de aripi.
- Ohh... ma faceti inger?
- Nu, gasca.
Sper sa va placa o sa mai postez si altele:)
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 11:29 am

da....sunt mijto...asteptam si altele
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 11:30 am

Doamna profesoara de lb.romina a dat tema 5 prop. Se duce Bula acasa si ii zice mamae sale: - Mama, zi-mi si mie o propozitie! - Taci, ca-ti dau cu tigaia in cap! - Tata zi-mi si mie o propozitie! -Ieeeeeeeeessssssssssss!!!! -Frate zi-mi si mie o propozitie! - Piulite, surubela si altele! - Soro zi-mi si mie o propozitie! - Stefan cel Mare!!! - Fetelor, spuneti-mi si mie o propozitie! - Sari tu prima! Se duce Bula la scoala , si-l intreaba doamna profesoara de lb.romina: - Bula ,zi-mi si mie o propozitie! - Taci ca-ti dau cu tigaia in cap! - Bula te duc la Director! - Ieeeeeeeesssssssssssss! - Bula ce-ai tu in cap? - Piulite, surubele, si altele! - Bula cine te crezi? - Stefan cel Mare! - Bula te arunc pe geam! - Sari tu prima!........ Smile)) mijto asta=))
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 11:52 am

eeeeeeeeee da...asta e super tare...iti dau 10+ lol!
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:24 am

ms..ms:):X:D:D
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:33 am

Freacadadisc a scris:
ms..ms:):X:D:D

frate ai grija cum scri nu vezi rugulile?nu ai voie tip chat....mai posteaza si alte cuvinte nu numai dalea tip chat......
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:23 am

e topicul meu;) pot face orice
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bancuri by Freaca:) Empty
MesajSubiect: Re: Bancuri by Freaca:)   Bancuri by Freaca:) Icon_minitime

Sus In jos
 
Bancuri by Freaca:)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» :::r3 allz:::by Freaca:::

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoyalZone™ Satu Mare  :: Diverse RoyalZone™ :: Bancuri-
Mergi direct la: