RoyalZone™ Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoyalZone™ Satu Mare


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Indiferent !!!!!!!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
WarLoK
n00b
n00b
WarLoK


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/02/2009

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 9:06 am

Nu conteaza ce TAG avem, eu tot asa de bine o sa joc si cu noul TAG, doar ca spre deosebire de alta data amu joc si mai bine fata de cum jucam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy , acuma macar FaTaLyTy o sa zici ca am un arsenal intreg de coduri ( lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! ) nu folosesc asa ceva cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers dar va las sa ma puneti la incercare Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .
Sus In jos
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 2:51 pm

eu nu zic nimic;) stiu ce ai:D si nu sunt coduri;) si eu am ceea ce ai tu:)Smile
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
FuNzOr
n00b
n00b
FuNzOr


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/02/2009

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 4:26 pm

daca is scripturi nu conteaza dar sa nu foloeste Recoil sau SD= Silent Defuse... ca pleci ok? si daca doresti sa fi testat doar cu mn poti adica codatul intruchipat ME
Sus In jos
WarLoK
n00b
n00b
WarLoK


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/02/2009

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMar Feb 17, 2009 6:19 pm

Stai flex FuN..... ca nu folosesc coduri sau alceva de genu alor, ci in schimb folosesc acelasi CFG de cand am inceput sa joc CS (adica de 10 ani) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy si oricand fac teste cu oricine, imi plac provocarile Smile Smile Smile Smile Smile
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 7:02 pm

dar ce folositi voi de jucati "asa de bine"?,, Laughing cati ani ai cel de zici k joci cs de 10 ani?...
Sus In jos
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeMier Feb 18, 2009 10:10 pm

eu si cu WarLoK folosim acelasi CFG !! Acu hai gata k dja faceti SPAM !! Topic Closed
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
FuNzOr
n00b
n00b
FuNzOr


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/02/2009

Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 6:58 pm

Nu Conteaza Anii conteaza daca sti sa joci cu skill... sa intelegi unde dai ca vine unu si tragi ca nebunul la picioare si ala in piept si te omoara mai rpd si zici ca ai tras mai mult decat el si tot tu ai murit deci...prima oara ganditi apoi trgeti

Indiferent !!!!!!! Topicclosedwi7
Sus In jos
Continut sponsorizat





Indiferent !!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Indiferent !!!!!!!   Indiferent !!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Indiferent !!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoyalZone™ Satu Mare  :: RoyalZone™ :: Anuntzuri!-
Mergi direct la: