RoyalZone™ Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoyalZone™ Satu Mare


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 bancuri scofield

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:09 am

De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie?
Nimeni nu il pacaleste de Chuck Norris!
Chuck Norris nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.
De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el.
Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.
Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.
In loc de picaturi de ochi, Chuck Norris foloseste sos picant.
Cand Chuck Norris taie ceapa, nu plange el, ci ceapa.
Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.
Nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Chuck Norris.
Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.
Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.
Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.
Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi.
Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.
Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.
Chuck Norris nu doarme. El asteapta.
Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!
Chuck Norris a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.
Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Chuck Norris a inghitit odata un borcan de somnifere. L-au facut sa clipeasca.
Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.
Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.
Chuck Norris e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8a minune a lumii.
Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viata.
Cand chuck norris intra in apa el nu se uda apa se chuck norris......toti copii cand erau mici aveau chiloti cu superman,superman avea chiloti cu chuck norris......chuck norris mananca mcpiusor la kfc....la inceput nu era nimik a dat chuck norris un rondhouse si asa a declansat big bang-ul....chuck norris cand vrea sa scrie o carte el numai se uita la cuvinte si cartea se scrie singura. Sti de ce plang copii la nastere ??? Pentru ca stiu ca vor trai intr-o lume cu Chuck Norris chuck norris nu scuipa,scuipatul fuge de frica lui chuck norris Chuck norris poate aplauda cu o mana....chuck norris a inecat un peste Lacrimile lui Chuck Norris pot vindeca chiar si cancerul...pacat ca nu a plans niciodata!....Daca tu il vezi pe Chuck Norris atunci te vede si el pe tine.Daca nu il poti vedea,atunci poti fi la doar cateva secunde de moarte.. Chuck Norris nu are par acolo jos... parul nu creste pe otel!!!
Cand Chuck Norris iti arata degetul nu o face ca sa te injure... doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
La Loto 6/49 ai sanse mai mari sa nimeresti toate cifrele... decat sa ghicesti daca va plange vreodata Chuck Norris!
Cu pistolul incarcat in mana Chuck Norris castiga mereu la Poker... chiar si cand are doar cartea de “iesi din inchisoare” de la monopoly! Chuck Norris poate sa inece un peste sub apa.” dupa ce copiii spun bancuri cu chuck norris intra in protectia martoriilor ca sa nui gaseasca chuck norris chuck noris a invatat pasarele sa zboare!Chuck noris face sfoara la 360 de grade
• O piatra se poate crapa in 2 sau mai multe....Chuck Norris a fost singurul care a crapat 2 pietre in una
• narducu pucu spune:O piatra se poate cO piatra se poate crapa in 2 sau mai multe....Chuck Norris a fost singurul care a crapat 2 pietre in una cu pucu spune:de ce s-a scufundat titanicul?ca nu a fost chuck norris la filmariChuck Noris a numarat descrescator de la infinitChuck Norris nu se imbata niciodata...nimic nu indrazneste sa-l ameteasca pe chuck norris... de ce mananca chuck norris numai branza si fara lapte ? ....pt ca laptele se branzeste cand il vede “ Intr-o zi o vipera l-a muscat pe chuck norris de picior . Dupa 2 saptamani de chinuri groaznice vipera a murit . Chuck norris nu sparge becuri....becurile sa sparg cand il vad pe el Chuck Norris nu se berbereste...pt k nimic nu-l taie pe chuck norrris,decat chuck norris Chuck norris s-a batut cu superman.nu se stie cine a castigat,dar pierzatorul a trebuit sa poarte chilotii pe deasupra pantalonilor Chuck Norris a numarat odata o bila patrata.
Chuck Norris are o sabie cu luneta.
Chuck Norris a inventat prashtia cu amorizor.
Chuck Norris tine pistolul intr-un sertar gol.
Chuck Norris se scobeste intr-e dinti cu o sulitza.
Chuck Norris e atat de prost in cat lumea inventeaza bancuri cu el. Chuck Norris face popcorn direct in gura ! De ce se provoaca inundatiile? pt k chuck norris intrs in apachuck norris mananca gem si se kk prune




=)))) Laughing
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:10 am

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba:
-Asa mic si deja ti-a crescut mustata ?
-Si tu asa mare si tot fara sutien?
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:10 am

2 babe discutau:
-Ieri s-a dat pensia..
-Ei, s-a dat p**a
-Si eu, proasta, am luat pensia.
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:10 am

Ce fredoneaza un arab intr-un autobuz plin cu evrei ?
TOATA LUMEA, TOATA LUMEA, SARE ACUM CU MINE !!!
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 12:11 am

Sti care e culmea potentei?
Sa f.. o statuie pâna zice auuu... !
Sti care e culmea prostiei în acest caz ?
Sa crezi ca era virgina!!!
Sti culmea ghinionului?
Sa constati ca ai luat SIDA
Sti culmea culmilor?
Sa dai în judecata pe cei care ti-au vândut prezervativul
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:25 am

tari toate:)))mai ales alea cu Chuck Norris
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 11:50 am

super tari toate....mie imi place ala cu "culmea potentiei"..=))))) e super tare....gg man
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 6:38 pm

Statusurile manelistilor
Pe turbosistem (available)

Numar bani (busy)

la Miss Piranda (stepped out)

Întorc caseta si vin (be right back)

Îmi astept dedicatia pe Taraf (not at my desk)

Ascult muzica la telefon (on the phone)

Dusmanii pândeste (invisible to everyone)

Blestem si plâng (offline)
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 7:38 pm

Smile)=))) super aia cu : intorc caseta:))
Sus In jos
Continut sponsorizat





bancuri scofield Empty
MesajSubiect: Re: bancuri scofield   bancuri scofield Icon_minitime

Sus In jos
 
bancuri scofield
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoyalZone™ Satu Mare  :: Diverse RoyalZone™ :: Bancuri-
Mergi direct la: