RoyalZone™ Satu Mare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
RoyalZone™ Satu Mare


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin

In jos 
+3
Freacadadisc
Scofield
maryo
7 participanți
AutorMesaj
maryo
n00b
n00b



Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 7:26 pm

1. Numele: Vladuca Alexandru
2. Nickname: maryo
3. IP: DINAMIC
4. Localictatea:Bucuresti
5. Varsta: 13
6. Email: vladuca_alexutzu@yahoo.com
7. Am citit regulamentul si sunt de acord cu el
8. Furrnizor internet: RDS
Sus In jos
Scofield
Moderator
Moderator
Scofield


Mesaje : 53
Data de înscriere : 14/02/2009
Localizare : Baia Mare

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 7:26 pm

+...de inceput
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 7:50 pm

-...(-=contra;+=pro pt cn nu stie;) ) nu cred ca ai experienta si esti prea MIC tre sa ai minim 15 ani ca sa iei admin;) sry
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 8:09 pm

frate freaca are dreptate....trebuie sa ai minim 16 ani....deci - impotriva
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 8:13 pm

pety si freaca ... sunteti cumva admini de postati ? nu prea cred si oricum eu si cu fatal doar istia dam adminele atat ! o sa ii spun sa treaca acolo regula asta si gata ... toate posturile facut aiurea vor fi sterse

si asa dati pro/bila alba/contra/bila neagra !


pro/bila alba + 2 motive
contra/bila neagra + 2 motive

eu sunt contra ! trebuie sa ai minim buletinu scos
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 8:18 pm

steoaia ??? vezi k sunt mai vechi ca tn in royal +ca am mod pe forumi si o sa am si pe sv admin in curand asa k nu mai fa gat!!SmileRazz
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 8:21 pm

deci in primul rand , esti un pusti , care nu stie sa vb Wink si in al 2 lea rand , esti PROST FRATE , nai o treaba cu adminatu si cu cs`u Wink ok ? si ai si 13 ani ! CONTRA ! SI O SA AM GIRJA SA NU PRIMESTI OK ?
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 10:48 pm

mah steoa1o......de cand si pana cand dai tu admin?esti tu cumva admin mah?...te rog sa imi zici si mie ce post aiurea am facut eu cu freaca aici...hai. te rog....si ce eu cu freaca k suntem moderatori,nu avem voie sa postam dak nu suntem admini?tu nici moderator nu esti...inseamna k tu nu ar trebuie sa fi logat;)..asa ca lasa ciocu mai mic....si aia e regula...trebuie sa aibi peste 16 ani....si vb lu freaca nu mai da din gat;)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:18 am

mha ... daca vreau acuma va inchid server Neutral eu is "baiatu cu adminii" si doar daca vreau adaug admini ! si daca va intereseaaza miusicxz are si el acces sa dea admine asa ca numai comentati ca daca vreau inchid server si Freaca tu mai mult de administrator nu o sa ai acces bravo date mare ca esti mod pe forum

PeTy la 12 ani cati ai tu ... vrei sa fii si admin pe sv ... fac pariu cu tine ca nu esti nici pe jumate cat mine la cs ... dativa mari ca sunteti moderatori pe forum ... dar pe mine ma doare undeva de voi ca sunteti mod pe forum dar pe sv poate va dau restrict ... va dau un ban pe clasa si scap de voi


voi 2 mai mult de moderator nu veti avea pe server chiar daca o sa fie fatal si cu funzor deacord sa aveti voi dar eu voi da adminele asa ca numai comentati aiurea ... daca vreau maine am inchis sv


PeTy taci dreacu din gura nici macar buletin nu ai si esti mod Neutral la pariu ca tu nu ai media generala mai mare de 8:50 Neutral crek neam de neamu tau nu a avut medie mai mare si nu va avea niciunu asa ca mai taceti ... si numai comentati aiurea ... ca eu tin server nu il tine fatal / funzor si ati face bine sa strangeti banii pentru host ca joi trebe sa il platiti dak nu adio sv
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 9:59 am

deci va spun de acum , nu va ramane asta forumu' servarului , k e un forum de kkt Wink ! ! si doar eu si cu steoaia avem acces prin ftp;) ! doar noi 2 putem da admine;) ! affraid
Sus In jos
Freacadadisc
Moderator
Moderator
Freacadadisc


Mesaje : 66
Data de înscriere : 16/02/2009
Varsta : 30

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 10:02 am

hai lasama music serios? k e un forum de kkt? vezi poate iti da ban fatal:)))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 10:05 am

ma pis pe el de forum ! Neutral ok ? BOSSFORUM =)) omg !
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 11:00 am

mah steoa1o iartama dar chiar esti prost........unde ai vaz ma k am scris eu k vreau sa fiu admin pe sv?si la pariu k am media 9:50?iti fac poze la carnet?asa ca lasa ciocu mai incet....acu te dai si tu mare k sti sa iti alegi arma la cs;)) si zici k sti sa joci=))).....si eu cu freaca nu ne dam mari..vad k tu esti ala care se da mare k "cica"esti admin pe sv.....si mai invata sa scri...eu cu freaca avem mod pe forum nu pe server;)...te oftici k nu am buletin si sunt mod?....ma miusicxz tu cine esti?crec k esti clonu lu steoa1a....si asta e un forum super nu cum zici tu...macar sa reuststi si tu sa faci unu ca asta....asa k lasati toti ciocu mic si joc de glezne;)...gata cu cearta
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 11:54 am

hai k vad k o iei pe aratura....cred k ai luat ceva la bord...Smile)...esti tare beat...de unde ai luat forumu ala?la cine tea irugat sa til dea?Smile)).....nu iti mai rasp k vad k esti mor de beat....nu iti mai rasp k esti km beat ji te dai smecher...dak dau odata q mine in tine,te bag sub pamant=))
Sus In jos
WarLoK
n00b
n00b
WarLoK


Mesaje : 20
Data de înscriere : 16/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:12 pm

BA !!!!!!!!!!!!!!! NU VA MAI CERTATI PE FORUM MAH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VRETI SA VADA TOTA LUMEA CE MINTE AVETI ???????? VB SI VOI PE MESS !!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:32 pm

mda...a deraiat copilu ce sa ii faci...eu niciodata nu ma cert cu un idiot,pentru ca ma aduce la nivelul lui si ma bate cu experienta....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:46 pm

ok mai vb noi2 mai kktule , fmm ,nu mai calci p srv asta !
Sus In jos
PeTy
Moderator
Moderator
PeTy


Mesaje : 168
Data de înscriere : 17/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 12:58 pm

in primu rand,asta e forum....hai pa ca eu plec la scoala...imi lasi un pm cu idu tau
Sus In jos
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 2:28 pm

ATENTIE !! DE ACUM INAINTE CINE SE MAI CEARTA PRIMESTE BAN PE FORUM LA FEL CA STEOAIA SI miusicx E CLAR? PeTy poate e randu tau:-w
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
z3uS
n00b
n00b
z3uS


Mesaje : 189
Data de înscriere : 14/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Satu Mare

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 2:33 pm

CERERE RESPINSA TOPIC CLOSED !!
Sus In jos
https://royalzone.canadian-forum.com
FuNzOr
n00b
n00b
FuNzOr


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/02/2009

Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 6:08 pm

HeLLo Tata de cand nu mai apar pe forum vad ca e nebunie sa sti steoa1a nu u fatal faceti aici baza ... flacau:-w ok? daca nu continuam eu sa merg cu comunitatea nu mai era acum comunitatea deci shh si daca vrei sa te certi cu ei pe mess sa va mai prind ca mai faceti offtopic
TOPIC CLOSED Nu ai varsta ceruta!
Revino peste 3 ani!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere  admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin   Cerere  admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ANUNT :Cerere Admin
» Model Cerere Admin
» Model Cerere!
» Cerere UserBars
» Cerere Unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RoyalZone™ Satu Mare  :: RoyalZone™ :: Cereri Admin-
Mergi direct la: